Które gry na komputer są aktualnie modne? Sprawdź to teraz!

Witamy znowu w naszym cyklu tekstów na temat sposobów spędzania wolnego czasu przez dzieci. Aktualnie pod lupę bierzemy gry na komputer. Co aktualnie jest najbardziej popularne? Co warto mieć w swojej kolekcji, a co można sobie darować? Dzisiaj gry komputerowe bynajmniej nie są tanie, dlatego tym bardziej z pewnością przed kupnem warto zrobić rozeznanie.

gracz

Autor: dfactory
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powiemy, że oczywiście warto zainwestować w grę Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Gry z serii Władca Pierścieni nie od dzisiaj biją prawdziwe rekordy popularności, dlatego niewątpliwie warto mieć co najmniej jeden tego typu tytuł w swojej kolekcji. Jeżeli jesteś fanem Władcy Pierścieni – a jeśli jesteś nastolatkiem, to praktycznie nie może być inaczej – musisz zagrać we Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie. Możesz na przykład poprosić rodziców, aby kupili Ci tę grę z okazji urodzin. Dla nich bez wątpliwości będzie to wielka radość, że interesujesz się książkami, a Ty będziesz mógł grać w jedną z najfajniejszych gier ostatnich lat. Dodatkowo możemy polecić Ci także grę Farmarama. Możemy Ci zagwarantować, że przy tej grze bawi się świetnie niemalże każdy, niezależnie od wieku. Farmarama to znakomita uniwersalna gra, w którą można grać w pojedynkę, ale także z innymi ludźmi – wtedy wprowadza się element rywalizacji, który sprawia, że gra jest jeszcze ciekawsza – oferta.

Jeśli lubisz gry przygodowe czy modne strzelanki, wówczas dobrym pomysłem będzie dla Ciebie na pewno Wolfenstein. Chociaż ta gra ma już parę ładnych lat, to jednak niezmiennie bije prawdziwe rekordy popularności. W Wolfenstein gra bądź grał właściwie każdy, dlatego Ty także nie możesz być gorszy. Ta gra zauroczy Cię niezależnie od tego, którą jej część wybierzesz. Grą w takim klimacie jest również Sacred 3, która niedawno wyszła na rynek. Już praktycznie od pierwszych chwil debiutu stała się bardzo popularna właściwie na całym świecie. Dlatego jeśli lubisz klimaty grozy czy przygodowe, Sacred 3 jest praktycznie obowiązkową pozycją na Twojej szafce przy komputerze.

Gra komputerowa

Autor: Ahmed Amanatullah
Źródło: http://www.flickr.com
Lista polecanych przez nas gier właściwie mogłaby się nie kończyć. Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, bez wątpliwości powinieneś przetestować przynajmniej te tytuły wyżej przez nas wskazane. Na dodatek możesz porozmawiać ze znajomymi – oni również na pewno grają w jakieś gry i coś Ci podpowiedzią. Możecie również wymieniać się między sobą poszczególnymi grami, w które chcielibyście zagrać (więcej info).