Czemu niektóre z gier stają się świetnymi, uwielbianymi przez wielu graczy produkcjami.

Każdego roku w sklepach pojawiają się setki nowych gier, ale tylko nielicznym produkcjom udaje się odnieść faktyczny sukces. I taka gra nie tylko świetnie się sprzedaje, ale też każde nowe wydanie powoduje ogromne emocje u graczy, którzy nie będą mogli się doczekać następnej części.

stres

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
plaża - wakacje

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo jest w przypadku kultowych Simsów. Ich trzecia część nawiązuje rzecz jasna do najlepszych cech swoich poprzedniczek, ale daje równocześnie sporo nowych możliwości. Grę można kupić w każdym dobrym sklepie, a w komplecie dostaje się nagraną płytkę oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Jest na tyle wciągająca, że zaczynając grę nastawić się trzeba na to, że się wstanie po wielu przegranych godzinach.
kościół
Kolejną kultową produkcją jest call of duty psp – zobacz szczegóły, rewelacyjna strzelanka w trybie pierwszoosobowym. Aktualnie najnowszą wersją jest cod modern warfare, osadzona w realiach współczesnego świata. Podczas rozgrywki można przejąć kontrolę nad dużą ilością postaci, a także brać udział w wielu rozbudowanych misjach. Bardzo dobrze dopracowana jest strona grafiki, dzięki czemu gra ma rewelacyjny klimat, a równocześnie bardzo dobrze oddane wszelkie szczegóły. Wśród grających ogromną popularnością nadal się cieszy wersja poprzednia, czyli cod 3.

Ona z kolei, tak samo jak poprzedniczki, osadzona jest w czasie działań wojennych, w tym przypadku w czasie alianckich działań w Normandii – odnośnik. Z pewnością grając w tę produkcję na nudę nie można narzekać, ponieważ autorzy zaoferowali mnóstwo atrakcji, przykładowo takich jak skoki ze spadochronem.