Mnóstwo wielkich premier w bieżącym tygodniu.

Ostatnio swoją premierę miało sporo filmów i gier komputerowych, na jakie czekaliśmy bez mała rok. W sklepach z grami na stoiskach znajdują się już świeżutkie pudełka z grami fanów RPG, zaś w Multikinie i kinach IMAX emitowane są od wczoraj filmy serii Star Wars.
Zacznijmy być może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli nowego arcydzieła Hironobu Sakaguchiego, autora calutkiej bez mała serii gier z cyklu FF.

opinie
Gra jest faktycznie odświeżoną wersją pierwotnej gry sagi, o najnowszym silniku graficznym Unreal Engine 4, jaki zanosi nas do krainy kreskówek. Kontury postaci przypominają jakoby były wyciągnięte dosłownie z komiksu. Gra posiada również odświeżoną fabułę główną oraz dodane kilka historii pobocznych – ceneo. Zwiększony niemalże trzykrotnie świat oraz rozbudowana historia, zapewnią przeszło 100 godzin rozgrywki. Kolejna gra to FM Manager, zapewne wszystkim znany tytuł opublikowana w wersji na PC oraz nową konsolę PS4, niestety, lecz fani serii nie będą mogli zagrać w nią na XBoxie. W trakcie gry będziemy mogli jak zwykle być na stanowisku menedżera jednego z zespołów piłkarskich. W najnowszym FM Manager będziemy mogli dobierać spośród mnóstwa teamów, ponieważ firma SEGA deklaruje dokładnie dziewięćdziesiąt dwie flagi swiata do wyboru! Na zakończenie najprawdziwsza gratka dla miłośników sagi Star Wars. Na początku bieżącego miesiąca w kinach zagoszczą jeden po drugim filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, czyli adaptacja szczególnie tworzona dla dzieci, także one miały możliwość obejrzeć kultowy film. Nie oznacza to, iż rodzice nie mają wstępu do kina. Wręcz przeciwnie, seria Lego Star Wars jest według nas fenomenalna toteż jest warta zobaczenia – patrz.

W bieżącym tygodniu fani gier Role Playing Games i filmów z serii Star Wars niestety, a może szczęśliwie mają zorganizowany czas. Dlatego zachęcamy, aby już dziś zarezerwować bilet do kina, może razem z przyjaciółmi i kupienie Final Fantasy, jakie zostało odświeżone.