Jakich towarów szukają w internecie przedstawicielki płci pięknej, tak te nastoletnie, jak i te po czterdziestce

Umiejętność obsługi laptopa jest w XXI wieku chyba jedną z najistotniejszych kompetencji. Zarówno małe dziewczynki, jak i trzynastolatki i dorosłe kobiety bezustannie poszukują w sieci ciekawych przedmiotów. Dzieci kierują się przede wszystkim preferencjami swoich psiapsiółek, a kobiety po czterdziestce myślą o tym, żeby zrobić zakupy po konkurencyjnych cenach. Z tego powodu dziewczynki wpisują w Google hasło truskawkowe ciastko gry, a potem wskazują dziadkom wybraną grę i błagają o jej kupno.

podczas grania

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Natomiast dorosłe panie również mają petycje, tym razem do narzeczonych, aby ci dołożyli się do pięknej sukienki na jesień. Powszechnie wiadomo, że chłopaki uwielbiają po szkole grać w rozmaitego rodzaju gry. Niekiedy tą pasją udaje się także zarazić młodsze siostry. O ile młodzi panowie wybierają gry przygodowe, o tyle dziewczynki wolą te strategiczne albo symulacyjne. Pierwszym etapem bywa znalezienie właściwej gry. To jednakże nie bywa zbyt trudnym zadaniem – w internecie roi się od gier, a rodzice usiłując sprostać wymaganiom ukochanych córeczek, wpadają w sidła wirtualnych zakupów. Na popularnych portalach aukcyjnych można łatwo nabyć np. grę Sims 2 albo 4 oraz wiele, wiele innych, więc żaden zatroskany tata nie powinien uskarżać się na niewielki wybór. Inne warte zapoznania się z nimi propozycje tu: Link tu.

Czasami młode przedstawicielki płci pięknej mają jednakże zupełnie inne preferencje i w dzieciństwie zamiast bawić się w sklep, wolą siedzieć przed ekranem komputera i grać w te gry, w które gra starszy przyjaciel. Te starsze i bardziej przedsiębiorcze chłopczyce będą planowały same zamówić w sieci gry gietea. Z niedużą pomocą osób pełnoletnich jest to możliwe. W taki oto sposób szał internetowych zakupów ogarnia także najmłodszych. Mogą oni wybierać spośród mnóstwa gier, które oferują sprzedawcy, a poza tym uczą się samodzielności, która okazuje się przydatna w dorosłym życiu. Tutaj więcej: Link.

Autor: derobert

Gdy nastolatki dorastają, to wtedy raczej nie szukają w sieci gier, a ich uwaga skupia się szczególnie na strojach i dodatkach. Damy chętnie kupują w sklepach wirtualnych te towary, a konkretniej te elementy garderoby, które kilka dni temu dostrzegły na wystawie sąsiedniego sklepu z konfekcją damską. Zamawiając w internecie trzy bądź cztery torebki filcowe zaoszczędzają także na transporcie. W taki sposób psiapsiółki kupują dla siebie wiele przedmiotów – jedna trzydziestolatka zamawia parę różnych modeli, aby panie nie przychodziły do biura w takich samych bluzkach czy dżinsach.