Muzyka idealnym sposobem na relaks

Branża muzycza non stop rozwija się dość szybko – nic zaskakującego, muzyka jest przecież nieodłączym elementem naszej rzeczywistości. Jest nie tylko dobrym sposobem na relaks, ale dla wielu jest głównie sposobem na ucieczkę, sprawia, że choć na chwilę możemy odnaleźć się w innej rzeczywistości.

Wzbudza w nas wiele, często, skrajnych odczuć.
muzyka

Autor: Martin Fisch
Źródło: http://www.flickr.com

Non stop słyszymy nowe hity, które promowane są przez topowe stacje radiowe, jednak niekażdy umie zrobić niezwykle wartościową muzykę, która będzie zapamiętana przez pokolenia, a jak wiemy, muzyka, podobnie jak poezja, powoduje, iż muzycy są nieśmiertelni i, poprzez, to, co tworzą, zostają elementem historii. Dlatego tak niezwykle ważne jest, aby sztukę tą umieć kreować. Wiele jest piosenek pojedynczego sezonu, które śpiewją wszyscy całe wakacje, a kolejno zostaje ona zastępowana przez inny hit i tak non stop. Tak naprawdę można policzyć na palcach rąk ilość utworów, które, mimo miającego czasu, są nadal z nami.
moby play

Autor: Berlt Watkin
Źródło: https://www.flickr.com
Do ponaczasowych twórców muzyki możemy śmiało zaliczyć Michaela Jacksona, słusznie zwanego królem muzyki pop. Ciężko odszukać osobę, która nie słyszałaby chociaż jednej jego piosenki. Albumy takie jak Michael Jackson Bad, micheal jakson czy Michael Jackson history ciągle znajdują się na szczytach międzynarodowych list muzycznych, a piosenki znajdujące się na wyżej wymienionych albumach, są ciągle puszczane w najbardziej znanych stacjach radiowych na całym świecie. Należy dodać, iż album Michael Jackson dangerous to jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, co tylko potwierdza, że artysta naprawdę zapracował na tytuł króla muzyki pop.
Zmieniając temat na muzykę nam współczesną, wypadałoby napomnieć o artyście moby i o jego albumie moby play, moby który uzyskał sporą sławę, co interesujące, każda piosenka znajdujący się na wyżej wymienionej płycie, został użyty w różnego rodzaju filmach, programach telewizyjnych, bądź reklamach.